Tarnowscy wspinacze na podium Pucharu Polski w Gdańsku

20140923-02W miniony weekend w Gdańsku odbyła się trzecia edycja Pucharu Polski Juniorów i Juniorów Młodszych we wspinaczce sportowej w konkurencji bouldeirng. Reprezentujący tarnowskie sekcje wspinaczkowe Wiktoria Chrząszcz i Mikołaj Wróblewski wywalczyli trzecie miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Bardzo dobry start odnotowała podopieczna Edyty Ropek, zawodniczka reprezentująca barwy MKS Tarnovia Wiktoria Chrząszcz, która w kategorii juniorek młodszych zajęła trzecie miejsce. Jest to pierwszy sukces zawodniczki w zawodach tej rangi. Trzecie miejsce zajął również podopieczny trenera Marcina Bibro, zawodnik Pałacu Młodzieży Tarnów Mikołaj Wróblewski, który startował w kategorii juniorów.

Pozostali zawodnicy sekcji wspinaczki sportowej Edyty Ropek klubu MKS Tarnovia wywalczyli następujące miejsca: Grzegorz Bogusz był czwarty w kategorii juniorów, w kategorii open Michał Lewicki uplasował się na szesnastym miejscu, Marek Wójcik zajął trzydzieste drugie miejsce, zaś Jakub Filipowicz pięćdziesiąte miejsce. Zawodniczki Pałacu Młodzieży Tarnów Anna Brożek i Izabela Janis, które także startowały w kategorii open, wywalczył odpowiednio dziewiąte i trzynaste miejsce.

W klasyfikacji generalnej Pucharu Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 2014 tarnowscy juniorzy zajęli następujące pozycje: Mikołaj Wróblewski trzecie miejsce, Wiktoria Chrząszcz siódme miejsce, Grzegorz Bogusz jedenaste miejsce.

Udział zawodników MKS Tarnovia w Pucharze Polski w Gdańsku był możliwy dzięki wsparciu Urzędu Miasta Tarnowa.

 

Galeria zdjęć z zawodów dostępna jest pod adresem: http://www.edytaropek.pl/?g=1&i=185

Galerie

Partnerzy i sponsorzy

 

logo

 

Projekty 2019

Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiąganie przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w  międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym

- Szkolenie i udział w rozgrywkach ligowych, Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski w piłce nożnej I Ligi Kobiet

- Szkolenie, udział w rozgrywkach ligowych, turniejach – IV Liga Kobiet Grupa 1, IV Liga Mężczyzn Grupa Wschodnia – piłka nożna

- Szkolenie i udział w rozgrywkach ligowych sekcji tenisa stołowego

Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiąganie przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym II edycja - Szkolenie i udział w rozgrywkach ligowych, Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski w piłce nożnej I Ligi Kobiet

Sportowe talenty – Prowadzenie naboru i selekcji dzieci i młodzieży do sekcji klubów sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa

-  Piłka nożna dzieci i młodzieży

Organizacja na terenie Miasta Tarnowa imprez sportowych o zasięgu ponadlokalnym

- Organizacja XIV Halowego Turnieju Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego

Są współfinasowane z budżetu Miasta Tarnowa

 

 


 

 

1 5667a

 

 

Realizacja zadania publicznego pod tytułem:

„Wspieranie organizacji imprez sportowych dla dzieci i młodzieży z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu

„Sport Wszystkich Dzieci” w okresie od 01.05.2019 – 15.07.2019 r.

„III Memoriał im. Antoniego Włodka dla dziewcząt i chłopców”

 


KiK logo 150x150 px-01