"Wspinanie to wyzwanie" - bezpłatne zajęcia ze wspinaczki sportowej

20140926-02Trzykrotna zdobywczyni pucharu świata we wspinaczce Edyta Ropek, zaprasza serdecznie wszystkie dzieci i młodzież, w przedziale wiekowym – szkoły podstawowe i gimnazja, na bezpłatne zajęcia ze wspinaczki sportowej. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: wtorki, czwartki w godzinach 17:00 - 19:00, na Ściance wspinaczkowej La Roca, przy ul. Kochanowskiego 30 w Tarnowie. Partnerem projektu „Wspinanie to wyzwanie” jest Urząd Miasta Tarnowa.

Zajęcia adresowane są dla wszystkich chętnych, w szczególności osób, które nigdy nie uprawiały wspinaczki sportowej. W programie przewidziane są między innymi: nauka podstawowych technik wspinaczkowych, nauka asekuracji i posługiwania się sprzętem wspinaczkowym, treningi i zawody.

"Wspinanie to wyzwanie" jest ogólnopolskim projektem realizowanym przez Polski Związek Alpinizmu, w takich miastach jak: Lublin, Bytom, Jaworzno, Warszawa, Wrocław i Tarnów. Zajęcia odbywają się od września do połowy grudnia. W ramach projektu dla wszystkich uczestników zajęć zorganizowane zostaną otwarte zawody wspinaczkowe, które przewidziane są na koniec listopada. Ponadto, najlepsi uczestnicy będą mieli możliwość wyjazdu na obóz sportowy, na jedną ze ścianek wspinaczkowych w kraju.

Informacje i zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu: 502-239-143

Do udziału w zajęciach można zgłaszać się: indywidualnie (rodzic zgłasza dziecko), lub w grupach zorganizowanych (opiekun lub nauczyciel zgłasza grupę), w drugim przypadku istnieje możliwość organizacji zajęć w innych dniach i godzinach. Ilość miejsc ograniczona. Wszystkim uczestnikom organizator zapewnia sprzęt oraz fachową opiekę instruktorską. Od uczestników wymagany jest strój sportowy oraz buty na zmianę np. trampki, adidasy.

Organizatorem zajęć jest Miejski Klub Sportowy Tarnovia. Zadanie dofinansowywane jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki przy wsparciu Urzędu Miasta Tarnowa. Projekt "Wspinanie to wyzwanie" realizowany jest przez Polski Związek Alpinizmu.

Szczegółowe informacje

Gdzie: Ścianka wspinaczkowa La Roca, ul. Kochanowskiego 30, Tarnów - patrz mapka dojazdu >>

Kiedy: wtorki i czwartki od godziny 17:00 do godziny 19:00

Koszt udziału: zajęcia są BEZPŁATNE!

Co zabrać: strój sportowy i buty na zmianę

Kto może się zapisać: dzieci i młodzież w przedziale wiekowym - szkoły podstawowe, gimnazja,

Zapisów dokonują rodzice lub nauczyciele, wypełniają zgodę na udział w zajęciach (dostępna na miejscu). Prosimy zabrać dokument stwierdzający wiek dziecka / w przypadku grup listę uczestników.

Kontakt i informacje: 502-239-143

Informacja dostępna jest pod adresem: http://laroca.pl/?g=1&i=88

Galerie

Partnerzy i sponsorzy

 

logo

 

Projekty 2019

Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiąganie przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w  międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym

- Szkolenie i udział w rozgrywkach ligowych, Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski w piłce nożnej I Ligi Kobiet

- Szkolenie, udział w rozgrywkach ligowych, turniejach – IV Liga Kobiet Grupa 1, IV Liga Mężczyzn Grupa Wschodnia – piłka nożna

- Szkolenie i udział w rozgrywkach ligowych sekcji tenisa stołowego

Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiąganie przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym II edycja - Szkolenie i udział w rozgrywkach ligowych, Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski w piłce nożnej I Ligi Kobiet

Sportowe talenty – Prowadzenie naboru i selekcji dzieci i młodzieży do sekcji klubów sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa

-  Piłka nożna dzieci i młodzieży

Organizacja na terenie Miasta Tarnowa imprez sportowych o zasięgu ponadlokalnym

- Organizacja XIV Halowego Turnieju Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego

Są współfinasowane z budżetu Miasta Tarnowa

 

 


 

 

1 5667a

 

 

Realizacja zadania publicznego pod tytułem:

„Wspieranie organizacji imprez sportowych dla dzieci i młodzieży z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu

„Sport Wszystkich Dzieci” w okresie od 01.05.2019 – 15.07.2019 r.

„III Memoriał im. Antoniego Włodka dla dziewcząt i chłopców”

 


KiK logo 150x150 px-01