Wyjazd na mecz

DSC 0099W poniedziałek 24.11.2014 roku grupa Naborowa dzieci z rocznika 2006 uczestniczyła

w meczu T-Mobile Ekstraklasa pomiędzy Cracovia Kraków – Górnik Zabrze. Nasi młodzi zawodnicy byli eskortą dla zawodników Cracovii i trójki sędziowskiej. Całe wydarzenie można było zobaczyć na żywo w telewizji. Dla tych młodych adeptów piłki było to ogromne przeżycie, tym bardziej ze nasz wychowanek Bartosz Kapustka grał w pierwszej jedenastce. Pomimo że chłód dawał się we znaki dzieciaki świetnie się bawiły i w sektorze rodzinnym dopingowały drużynę Cracovii. Po spotkaniu wszyscy piłkarze podeszli do dzieci, rozdawali autografy i dziękowali za doping. Bartosz Kapustka był najbardziej oblegany, podpisał mnóstwo autografów i robił sobie z dziećmi zdjęcia Wszystko to nie było by możliwe bez ogromnej pomocy Stowarzyszenia Kibiców Tarnovii, którzy zorganizowali cały wyjazd

i wejście na stadion Cracovii. Myślę ze uśmiech i szczęście dzieci są bezcenne. Jeszcze raz pragnę podziękować w swoim imieniu, rodziców i dzieci za świetną zabawę.

Trener Mateusz Rzońca

Galerie

Partnerzy i sponsorzy

 

logo

 

Projekty 2019

Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiąganie przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w  międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym

- Szkolenie i udział w rozgrywkach ligowych, Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski w piłce nożnej I Ligi Kobiet

- Szkolenie, udział w rozgrywkach ligowych, turniejach – IV Liga Kobiet Grupa 1, IV Liga Mężczyzn Grupa Wschodnia – piłka nożna

- Szkolenie i udział w rozgrywkach ligowych sekcji tenisa stołowego

Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiąganie przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym II edycja - Szkolenie i udział w rozgrywkach ligowych, Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski w piłce nożnej I Ligi Kobiet

Sportowe talenty – Prowadzenie naboru i selekcji dzieci i młodzieży do sekcji klubów sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa

-  Piłka nożna dzieci i młodzieży

Organizacja na terenie Miasta Tarnowa imprez sportowych o zasięgu ponadlokalnym

- Organizacja XIV Halowego Turnieju Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego

Są współfinasowane z budżetu Miasta Tarnowa

 

 


 

 

1 5667a

 

 

Realizacja zadania publicznego pod tytułem:

„Wspieranie organizacji imprez sportowych dla dzieci i młodzieży z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu

„Sport Wszystkich Dzieci” w okresie od 01.05.2019 – 15.07.2019 r.

„III Memoriał im. Antoniego Włodka dla dziewcząt i chłopców”

 


KiK logo 150x150 px-01