Wygrana w Dębicy

sniezkaDnia 13.12.2014 dzieci z  rocznika  2003 wygrały  turniej ŚNIEŻKA WINTER CUP w Dębicy.

Trener: Jacek Ćwik

Kierownik drużyny: Grzegorz Kiełbasa

W drużynie zgrali:

Kamil Barys , Jakub Irla , Jakub Czenczek , Przemysław Kapek , Kacper Fido , Dominik Kiełbasa , Mateusz Podosek , Oskar Wójcik.

Wyniki meczów:

IGLOOPOL DĘBICA – MKS TARNOVIA       1:0

PN MIELEC- MKS TARNOVIA                     0:4

Bramki: Oskar Wójcik , Kacper Fido , Oskar Wójcik , Oskar Wójcik

AP JASŁO – MKS TARNOVIA                      0:1

Bramka: Kacper Fido

CHEMIK PUSTKÓW – MKS TARNOVIA   0:2

Bramki: Dominik Kiełbasa , Kacper Fido

POLONIA 16 PRZEMYŚL – MKS TARNOVIA          0:1

Bramka: Przemysław Kapek

TOMASOVIA TOMASZÓW – MKS TARNOVIA     1:1          (karne 0:2)

Bramka: Przemysław Kapek