Turniej noworoczny dzieci

IMG 20150103 153207Dnia 3 stycznia 2015 roku w Brzesku odbył sie Turniej Noworoczny dzieci z rocznika 2005. W turnieju wzięło udział 8 zespołów które zostały podzielone na dwie grupy i grały systemem każdy z każdym.
Gr A Elita Brzesko Unia Tarnów Wolania APII Brzesko
Gr B TARNOVIA AP BRZESKO 2 - 0 TARNOVIA ARMATURA KRAKÓW 3 - 0 TARNOVIA AP KOLEJARZ STRÓŻE 12-0
Po grach grupowych zostały utworzone nowe dwie grupy walczące o miejsca 5-8 i 1-4.
TARNOVIA z kompletem zwycięstw grała w grupie mocniejszej z zwycięzcami grupy A i po zwycięstwie z Wolanią 4-0 oraz Elitą Brzesko 6-1 zajęła pierwsze miejsce. Najskuteczniejszym strzelcem został KIERONSKI KAMIL który w rzutach karnych pokonał klubowego kolegę ADRIANA KOCHNIARCZYKA. Miłą niespodziankę sprawił wszystkim uczestnikom turnieju MATEUSZ KLICH który wracając z urlopu wstąpił po drodze zobaczyć mecz TARNOVIA - Kolejarz 12-0, przy okazji wszyscy zawodnicy mogli zrobić sobie z nim  zdjęcia i zdobyć  autograf.

Galerie

Partnerzy i sponsorzy

mpeclogo

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej
jest patronem zespołu Juniorów Młodszych sekcji piłki nożnej.


Nowe logo Wojewodztwa Malopolskiego

Organizacja trzech Międzynarodowych Turniejów Piłki Nożnej dla dziewcząt i chłopców w okresie od 16.02-30.06.2018.


logo

 

1. Projekt "Sportowe talenty" - prowadzenie naboru i selekcji dzieci i młodzieży do sekcji klubów sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa - ze szczególnym uwzglęnieniem dyscyplin olimpijskich.

2. Projekt "Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiągania przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym - ze szczególnym uwzględnieniem dyscyplin olimpijskich"

3. Projekt "Organizacja na terenie miasta Tarnowa amatorskich imprez sportowych o zasięgu ponadlokalnym"

4. Projekt "Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiągania przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym - II edycja 2018".

 


 

ministerstwo sportu turystyki

 

Wspieranie organizacji imprez sportowych dla dzieci i młodzieży z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu "Sport Wszystkich Dzieci" w okresie od 1.06-15.09.2018.

Organizacja dwóch Turniejów piłki nożnej dla dziewczą i chłopców "Pożegnanie lata".


KiK logo 150x150 px-01