Turniej noworoczny dzieci

IMG 20150103 153207Dnia 3 stycznia 2015 roku w Brzesku odbył sie Turniej Noworoczny dzieci z rocznika 2005. W turnieju wzięło udział 8 zespołów które zostały podzielone na dwie grupy i grały systemem każdy z każdym.
Gr A Elita Brzesko Unia Tarnów Wolania APII Brzesko
Gr B TARNOVIA AP BRZESKO 2 - 0 TARNOVIA ARMATURA KRAKÓW 3 - 0 TARNOVIA AP KOLEJARZ STRÓŻE 12-0
Po grach grupowych zostały utworzone nowe dwie grupy walczące o miejsca 5-8 i 1-4.
TARNOVIA z kompletem zwycięstw grała w grupie mocniejszej z zwycięzcami grupy A i po zwycięstwie z Wolanią 4-0 oraz Elitą Brzesko 6-1 zajęła pierwsze miejsce. Najskuteczniejszym strzelcem został KIERONSKI KAMIL który w rzutach karnych pokonał klubowego kolegę ADRIANA KOCHNIARCZYKA. Miłą niespodziankę sprawił wszystkim uczestnikom turnieju MATEUSZ KLICH który wracając z urlopu wstąpił po drodze zobaczyć mecz TARNOVIA - Kolejarz 12-0, przy okazji wszyscy zawodnicy mogli zrobić sobie z nim  zdjęcia i zdobyć  autograf.

Galerie

Partnerzy i sponsorzy

mpeclogo

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej
jest patronem zespołu Juniorów Młodszych sekcji piłki nożnej.


 dsa

1. "Sportowe talenty" - prowadzenie naboru i selekcji dzieci i młodzieży do sekcji klubów sportowych działających na terenie
Gminy Miasta Tarnowa - w szczególności w sportach określonych w Strategii Rozwoju Sportu w Mieście Tarnowie do roku 2020 jako dyscypliny priorytetowe" jest współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa"

2. "Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiągania przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym - w szczególności w sportach określonych w Strategii Rozwoju Sportu w Mieście Tarnowie do roku 2020 jako dyscypliny priorytetowe"

3. "Organizacja wydarzeń sportowych na terenie miasta Tarnowa o zasięgu ponadlokalnym, w szczególności w wymiarze sportu amatorskiego-masowego."  "Organizacja IX Międzynarodowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego"


KiK logo 150x150 px-01