Turniej noworoczny dzieci

IMG 20150103 153207Dnia 3 stycznia 2015 roku w Brzesku odbył sie Turniej Noworoczny dzieci z rocznika 2005. W turnieju wzięło udział 8 zespołów które zostały podzielone na dwie grupy i grały systemem każdy z każdym.
Gr A Elita Brzesko Unia Tarnów Wolania APII Brzesko
Gr B TARNOVIA AP BRZESKO 2 - 0 TARNOVIA ARMATURA KRAKÓW 3 - 0 TARNOVIA AP KOLEJARZ STRÓŻE 12-0
Po grach grupowych zostały utworzone nowe dwie grupy walczące o miejsca 5-8 i 1-4.
TARNOVIA z kompletem zwycięstw grała w grupie mocniejszej z zwycięzcami grupy A i po zwycięstwie z Wolanią 4-0 oraz Elitą Brzesko 6-1 zajęła pierwsze miejsce. Najskuteczniejszym strzelcem został KIERONSKI KAMIL który w rzutach karnych pokonał klubowego kolegę ADRIANA KOCHNIARCZYKA. Miłą niespodziankę sprawił wszystkim uczestnikom turnieju MATEUSZ KLICH który wracając z urlopu wstąpił po drodze zobaczyć mecz TARNOVIA - Kolejarz 12-0, przy okazji wszyscy zawodnicy mogli zrobić sobie z nim  zdjęcia i zdobyć  autograf.

Galerie

Partnerzy i sponsorzy

 

logo

 

Projekty 2019

Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiąganie przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w  międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym

- Szkolenie i udział w rozgrywkach ligowych, Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski w piłce nożnej I Ligi Kobiet

- Szkolenie, udział w rozgrywkach ligowych, turniejach – IV Liga Kobiet Grupa 1, IV Liga Mężczyzn Grupa Wschodnia – piłka nożna

- Szkolenie i udział w rozgrywkach ligowych sekcji tenisa stołowego

Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiąganie przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym II edycja - Szkolenie i udział w rozgrywkach ligowych, Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski w piłce nożnej I Ligi Kobiet

Sportowe talenty – Prowadzenie naboru i selekcji dzieci i młodzieży do sekcji klubów sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa

-  Piłka nożna dzieci i młodzieży

Organizacja na terenie Miasta Tarnowa imprez sportowych o zasięgu ponadlokalnym

- Organizacja XIV Halowego Turnieju Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego

Są współfinasowane z budżetu Miasta Tarnowa

 

 


 

 

1 5667a

 

 

Realizacja zadania publicznego pod tytułem:

„Wspieranie organizacji imprez sportowych dla dzieci i młodzieży z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu

„Sport Wszystkich Dzieci” w okresie od 01.05.2019 – 15.07.2019 r.

„III Memoriał im. Antoniego Włodka dla dziewcząt i chłopców”

 


KiK logo 150x150 px-01