Turniej noworoczny dzieci

IMG 20150103 153207Dnia 3 stycznia 2015 roku w Brzesku odbył sie Turniej Noworoczny dzieci z rocznika 2005. W turnieju wzięło udział 8 zespołów które zostały podzielone na dwie grupy i grały systemem każdy z każdym.
Gr A Elita Brzesko Unia Tarnów Wolania APII Brzesko
Gr B TARNOVIA AP BRZESKO 2 - 0 TARNOVIA ARMATURA KRAKÓW 3 - 0 TARNOVIA AP KOLEJARZ STRÓŻE 12-0
Po grach grupowych zostały utworzone nowe dwie grupy walczące o miejsca 5-8 i 1-4.
TARNOVIA z kompletem zwycięstw grała w grupie mocniejszej z zwycięzcami grupy A i po zwycięstwie z Wolanią 4-0 oraz Elitą Brzesko 6-1 zajęła pierwsze miejsce. Najskuteczniejszym strzelcem został KIERONSKI KAMIL który w rzutach karnych pokonał klubowego kolegę ADRIANA KOCHNIARCZYKA. Miłą niespodziankę sprawił wszystkim uczestnikom turnieju MATEUSZ KLICH który wracając z urlopu wstąpił po drodze zobaczyć mecz TARNOVIA - Kolejarz 12-0, przy okazji wszyscy zawodnicy mogli zrobić sobie z nim  zdjęcia i zdobyć  autograf.

Galerie

Partnerzy i sponsorzy