IX Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego

IMG 1193Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Tarnowa

Projekt współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa

Dnia 14 lutego 2015 roku w hali sportowej Jaskółka w Tarnowie odbył się turniej halowy piłki nożnej dzieci z rocznika 2005 i młodszych. W turnieju wzięło udział 12 drużyn w tym pierwszy raz drużyna z Węgier. Podczas rozgrywek rywalizowało 127 zawodników przy ogromnym dopingu swoich rodziców i przybyłych kibiców. Na zakończenie turnieju medale oraz dyplomy dla każdej drużyny wręczył Prezes MKS TARNOVIA Waldemar Urban.

Najlepszy zawodnik, strzelec oraz bramkarz oprócz statuetek otrzymali nagrody przekazane przez Wydział Marki Miasta.

Kolejność miejsc:

 1. DAP Dębica
 2. OLASZ Focisuli Debrecen Węgry
 3. AP 2012 Nowy Sącz
 4. Igloopol Dębica
 5. Wisła Kraków
 6. Tarnovia Tarnów
 7. Korona Kielce
 8. APN Mielec
 9. Resovia Rzeszów
 10. Tarnovia 1909
 11. Dunajec Nowy Sącz
 12. KKP Kielce

 

GALERIA

Galerie

Partnerzy i sponsorzy