Turniej Antoniego Barwińskiego Rocznika 2003

DSC0077121 lutego 2015 roku w hali sportowej Jaskółka w Tarnowie, odbył się kolejny, tym razem dla dzieci

z rocznika 2003 Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna gospodarzy TARNOVIA Tarnów pokonując zawodników Wisły Kraków 3:1. III miejsce dla drużyny Zagłębie Sosnowiec.

Najlepszy zawodnik – Bartosz Pietruszka - WISŁA Kraków

Najlepszy bramkarz – Amadeusz Kędziora – ZAGŁĘBIE Sosnowiec

Najlepszy strzelec - Gabriel Kieroński – TARNOVIA Tarnów

Galerie

Partnerzy i sponsorzy

mpeclogo

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej
jest patronem zespołu Juniorów Młodszych sekcji piłki nożnej.


 dsa

1. "Sportowe talenty" - prowadzenie naboru i selekcji dzieci i młodzieży do sekcji klubów sportowych działających na terenie
Gminy Miasta Tarnowa - w szczególności w sportach określonych w Strategii Rozwoju Sportu w Mieście Tarnowie do roku 2020 jako dyscypliny priorytetowe" jest współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa"

2. "Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiągania przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym - w szczególności w sportach określonych w Strategii Rozwoju Sportu w Mieście Tarnowie do roku 2020 jako dyscypliny priorytetowe"

3. "Organizacja wydarzeń sportowych na terenie miasta Tarnowa o zasięgu ponadlokalnym, w szczególności w wymiarze sportu amatorskiego-masowego."  "Organizacja IX Międzynarodowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego"


KiK logo 150x150 px-01