Turniej Antoniego Barwińskiego Rocznika 2003

DSC0077121 lutego 2015 roku w hali sportowej Jaskółka w Tarnowie, odbył się kolejny, tym razem dla dzieci

z rocznika 2003 Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna gospodarzy TARNOVIA Tarnów pokonując zawodników Wisły Kraków 3:1. III miejsce dla drużyny Zagłębie Sosnowiec.

Najlepszy zawodnik – Bartosz Pietruszka - WISŁA Kraków

Najlepszy bramkarz – Amadeusz Kędziora – ZAGŁĘBIE Sosnowiec

Najlepszy strzelec - Gabriel Kieroński – TARNOVIA Tarnów

Nowe logo Wojewodztwa Malopolskiego

Organizacja trzech Międzynarodowych Turniejów Piłki Nożnej dla dziewcząt i chłopców w okresie od 16.02-30.06.2018.

4. Projekt "Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiągania przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym - II edycja 2018".

ministerstwo sportu turystyki

Wspieranie organizacji imprez sportowych dla dzieci i młodzieży z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu "Sport Wszystkich Dzieci" w okresie od 1.06-15.09.2018.

Organizacja dwóch Turniejów piłki nożnej dla dziewczą i chłopców "Pożegnanie lata".