Turniej Antoniego Barwińskiego Rocznika 2003

DSC0077121 lutego 2015 roku w hali sportowej Jaskółka w Tarnowie, odbył się kolejny, tym razem dla dzieci

z rocznika 2003 Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna gospodarzy TARNOVIA Tarnów pokonując zawodników Wisły Kraków 3:1. III miejsce dla drużyny Zagłębie Sosnowiec.

Najlepszy zawodnik – Bartosz Pietruszka - WISŁA Kraków

Najlepszy bramkarz – Amadeusz Kędziora – ZAGŁĘBIE Sosnowiec

Najlepszy strzelec - Gabriel Kieroński – TARNOVIA Tarnów

dsa