VI Turniej Żaków „Pożegnanie Hali” o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Kościelcu

dsa23ewdsfdsgDnia 21.03.2015r. odbył się VI Turniej Żaków „Pożegnanie Hali” o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Kościelcu, dla dzieci z rocznika 2006 i młodszych. To znany, dobrze obsadzony, bardzo lubiany nie tylko przez zawodników i trenerów, ale także i rodziców turniej (ze względu na oprawę i atmosferę). Od 6 lat Tarnovia próbowała go wygrać, i co? Dziś się udało. Wygraliśmy!!!

Pokonaliśmy wszystkich, nie straciliśmy punktu. W pokonanym polu zostawiliśmy kolejno: AP Kraków 5:2 (bramki: Ola Mik, Hubert Jasiak, Fabian Poręba, Kuba Złotnicki i Radek Surman), AP Uniejno 3:1 (sam., Hubert Jasiak, Fabian Poręba), Wisłę Kraków 2:1 (Hubi, Złoty), Beniaminka Krosno 3:1 (Hubi, Kuba Kukuś, Złoty), AP Progres Kraków 8:0 (Hubi 3, Złoty 2, Michał Lada, Karol Duź, Ola Mik).

Najlepszy mecz całego turnieju to nasza potyczka z Wisłą Kraków. Finezyjne akcje, kombinacyjna gra, spektakularne obrony, cios za cios, piękna potyczka. Biała Gwiazda musiała uznać naszą wyższość i mogliśmy przy spadających z nieba confetti i dźwiękach "We are the champions" odebrać z rąk burmistrza Kościelca okazały puchar. W poprzednich latach wędrował on do różnych miejsc w Polsce, dziś pojechał z nami do Tarnowa. Za rok rocznik 2007 stanie przed lada wyzwaniem, by obronić to trofeum.

Dziś cieszymy się, ze zwycięstwa i z dobrej gry całej drużyny. Każdy wniósł swoją cegiełkę w końcowy sukces, prawie wszyscy zdobyli przynajmniej jedną bramkę. Dawno już tak nie było...

Galerie

Partnerzy i sponsorzy

 

logo

 

Projekty 2019

Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiąganie przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w  międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym

- Szkolenie i udział w rozgrywkach ligowych, Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski w piłce nożnej I Ligi Kobiet

- Szkolenie, udział w rozgrywkach ligowych, turniejach – IV Liga Kobiet Grupa 1, IV Liga Mężczyzn Grupa Wschodnia – piłka nożna

- Szkolenie i udział w rozgrywkach ligowych sekcji tenisa stołowego

Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiąganie przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym II edycja - Szkolenie i udział w rozgrywkach ligowych, Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski w piłce nożnej I Ligi Kobiet

Sportowe talenty – Prowadzenie naboru i selekcji dzieci i młodzieży do sekcji klubów sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa

-  Piłka nożna dzieci i młodzieży

Organizacja na terenie Miasta Tarnowa imprez sportowych o zasięgu ponadlokalnym

- Organizacja XIV Halowego Turnieju Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego

Są współfinasowane z budżetu Miasta Tarnowa

 

 


 

 

1 5667a

 

 

Realizacja zadania publicznego pod tytułem:

„Wspieranie organizacji imprez sportowych dla dzieci i młodzieży z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu

„Sport Wszystkich Dzieci” w okresie od 01.05.2019 – 15.07.2019 r.

„III Memoriał im. Antoniego Włodka dla dziewcząt i chłopców”

 


KiK logo 150x150 px-01