VI Turniej Żaków „Pożegnanie Hali” o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Kościelcu

dsa23ewdsfdsgDnia 21.03.2015r. odbył się VI Turniej Żaków „Pożegnanie Hali” o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Kościelcu, dla dzieci z rocznika 2006 i młodszych. To znany, dobrze obsadzony, bardzo lubiany nie tylko przez zawodników i trenerów, ale także i rodziców turniej (ze względu na oprawę i atmosferę). Od 6 lat Tarnovia próbowała go wygrać, i co? Dziś się udało. Wygraliśmy!!!

Pokonaliśmy wszystkich, nie straciliśmy punktu. W pokonanym polu zostawiliśmy kolejno: AP Kraków 5:2 (bramki: Ola Mik, Hubert Jasiak, Fabian Poręba, Kuba Złotnicki i Radek Surman), AP Uniejno 3:1 (sam., Hubert Jasiak, Fabian Poręba), Wisłę Kraków 2:1 (Hubi, Złoty), Beniaminka Krosno 3:1 (Hubi, Kuba Kukuś, Złoty), AP Progres Kraków 8:0 (Hubi 3, Złoty 2, Michał Lada, Karol Duź, Ola Mik).

Najlepszy mecz całego turnieju to nasza potyczka z Wisłą Kraków. Finezyjne akcje, kombinacyjna gra, spektakularne obrony, cios za cios, piękna potyczka. Biała Gwiazda musiała uznać naszą wyższość i mogliśmy przy spadających z nieba confetti i dźwiękach "We are the champions" odebrać z rąk burmistrza Kościelca okazały puchar. W poprzednich latach wędrował on do różnych miejsc w Polsce, dziś pojechał z nami do Tarnowa. Za rok rocznik 2007 stanie przed lada wyzwaniem, by obronić to trofeum.

Dziś cieszymy się, ze zwycięstwa i z dobrej gry całej drużyny. Każdy wniósł swoją cegiełkę w końcowy sukces, prawie wszyscy zdobyli przynajmniej jedną bramkę. Dawno już tak nie było...

Galerie

Partnerzy i sponsorzy