Zawodnicy MKS Tarnovia nagrodzeni przez prezydenta Romana Ciepielę

2015 05 19 357Podczas uroczystej Gali Tarnowskiego Sportu zawodnicy sekcji wspinaczki sportowej MKS Tarnovia otrzymali z rąk prezydenta Tarnowa Romana Ciepieli stypendia za wyniki sportowe w sezonie 2014.

Wśród stypendystów prezydenta znaleźli się Michał Lewicki, Wiktoria Chrząszcz, Marek Wójcik, Jakub Filipowicz, Jakub Lichorobiec, Bartłomiej Podlewski, Kamil Damian, Oskar Szalecki, Aleksandra Kałucka, Natalia Kałucka, Weronika Wróbel, Konrad Gruszka, Daniel Nowakowski.  Nagrodzeni zostali również trenerzy działających w klubie sekcji wspinaczkowych Tomasz Oleksy, a także Edyta Ropek i Arkadiusz Kamiński. Specjalne wyróżnienie z rąk prezydenta odebrał Prezes Klubu Waldemar Urban.

Wśród wyróżnionych zawodników znaleźli się również reprezentanci sekcji wspinaczkowych Klubu Uczelnianego AZS PWSZ Tarnów oraz Pałacu Młodzieży Tarnów.

GALERIA

Galerie

Partnerzy i sponsorzy

 

logo

 

Projekty 2019

Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiąganie przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w  międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym

- Szkolenie i udział w rozgrywkach ligowych, Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski w piłce nożnej I Ligi Kobiet

- Szkolenie, udział w rozgrywkach ligowych, turniejach – IV Liga Kobiet Grupa 1, IV Liga Mężczyzn Grupa Wschodnia – piłka nożna

- Szkolenie i udział w rozgrywkach ligowych sekcji tenisa stołowego

Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiąganie przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym II edycja - Szkolenie i udział w rozgrywkach ligowych, Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski w piłce nożnej I Ligi Kobiet

Sportowe talenty – Prowadzenie naboru i selekcji dzieci i młodzieży do sekcji klubów sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa

-  Piłka nożna dzieci i młodzieży

Organizacja na terenie Miasta Tarnowa imprez sportowych o zasięgu ponadlokalnym

- Organizacja XIV Halowego Turnieju Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego

Są współfinasowane z budżetu Miasta Tarnowa

 

 


 

 

1 5667a

 

 

Realizacja zadania publicznego pod tytułem:

„Wspieranie organizacji imprez sportowych dla dzieci i młodzieży z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu

„Sport Wszystkich Dzieci” w okresie od 01.05.2019 – 15.07.2019 r.

„III Memoriał im. Antoniego Włodka dla dziewcząt i chłopców”

 


KiK logo 150x150 px-01