Zawodnicy MKS Tarnovia nagrodzeni przez prezydenta Romana Ciepielę

2015 05 19 357Podczas uroczystej Gali Tarnowskiego Sportu zawodnicy sekcji wspinaczki sportowej MKS Tarnovia otrzymali z rąk prezydenta Tarnowa Romana Ciepieli stypendia za wyniki sportowe w sezonie 2014.

Wśród stypendystów prezydenta znaleźli się Michał Lewicki, Wiktoria Chrząszcz, Marek Wójcik, Jakub Filipowicz, Jakub Lichorobiec, Bartłomiej Podlewski, Kamil Damian, Oskar Szalecki, Aleksandra Kałucka, Natalia Kałucka, Weronika Wróbel, Konrad Gruszka, Daniel Nowakowski.  Nagrodzeni zostali również trenerzy działających w klubie sekcji wspinaczkowych Tomasz Oleksy, a także Edyta Ropek i Arkadiusz Kamiński. Specjalne wyróżnienie z rąk prezydenta odebrał Prezes Klubu Waldemar Urban.

Wśród wyróżnionych zawodników znaleźli się również reprezentanci sekcji wspinaczkowych Klubu Uczelnianego AZS PWSZ Tarnów oraz Pałacu Młodzieży Tarnów.

GALERIA

Galerie

Partnerzy i sponsorzy