Zawodnicy MKS Tarnovia nagrodzeni przez prezydenta Romana Ciepielę

2015 05 19 357Podczas uroczystej Gali Tarnowskiego Sportu zawodnicy sekcji wspinaczki sportowej MKS Tarnovia otrzymali z rąk prezydenta Tarnowa Romana Ciepieli stypendia za wyniki sportowe w sezonie 2014.

Wśród stypendystów prezydenta znaleźli się Michał Lewicki, Wiktoria Chrząszcz, Marek Wójcik, Jakub Filipowicz, Jakub Lichorobiec, Bartłomiej Podlewski, Kamil Damian, Oskar Szalecki, Aleksandra Kałucka, Natalia Kałucka, Weronika Wróbel, Konrad Gruszka, Daniel Nowakowski.  Nagrodzeni zostali również trenerzy działających w klubie sekcji wspinaczkowych Tomasz Oleksy, a także Edyta Ropek i Arkadiusz Kamiński. Specjalne wyróżnienie z rąk prezydenta odebrał Prezes Klubu Waldemar Urban.

Wśród wyróżnionych zawodników znaleźli się również reprezentanci sekcji wspinaczkowych Klubu Uczelnianego AZS PWSZ Tarnów oraz Pałacu Młodzieży Tarnów.

GALERIA

Galerie

Partnerzy i sponsorzy

mpeclogo

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej
jest patronem zespołu Juniorów Młodszych sekcji piłki nożnej.


 dsa

1. "Sportowe talenty" - prowadzenie naboru i selekcji dzieci i młodzieży do sekcji klubów sportowych działających na terenie
Gminy Miasta Tarnowa - w szczególności w sportach określonych w Strategii Rozwoju Sportu w Mieście Tarnowie do roku 2020 jako dyscypliny priorytetowe" jest współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa"

2. "Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiągania przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym - w szczególności w sportach określonych w Strategii Rozwoju Sportu w Mieście Tarnowie do roku 2020 jako dyscypliny priorytetowe"

3. "Organizacja wydarzeń sportowych na terenie miasta Tarnowa o zasięgu ponadlokalnym, w szczególności w wymiarze sportu amatorskiego-masowego."  "Organizacja IX Międzynarodowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego"


KiK logo 150x150 px-01