Turniej w Holandii

DSC02603W dniu 22 maja 2015r. zawodnicy z rocznika 2002 oraz 2003 jako jedyni z Polski wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Drenthe CUP w miejscowości Meppel w Holandii. Turniej odbywa się nieprzerwanie od 29 lat, w tym roku wzięły w nim udział oprócz drużyny z Polski również zawodnicy z Holandii, Belgii, Danii, Niemiec i Francji. Chłopcy brali udział w rozgrywkach w dwóch kategoriach wiekowych U-12 oraz U-13.

Pierwsze miejsce wywalczyli chłopcy z rocznika 2003 - trener Jacek Ćwik, a drugie miejsce zajęła drużyna rocznika 2002 trener - Michał Jarząb. Zawodnicy mogli wyjechać na turniej dzięki wsparciu finansowemu z Urzędu Miasta Tarnowa.

dsa

1. "Sportowe talenty" - prowadzenie naboru i selekcji dzieci i młodzieży do sekcji klubów sportowych działających na terenie
Gminy Miasta Tarnowa - w szczególności w sportach określonych w Strategii Rozwoju Sportu w Mieście Tarnowie do roku 2020 jako dyscypliny priorytetowe" jest współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa"

2. "Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiągania przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym - w szczególności w sportach określonych w Strategii Rozwoju Sportu w Mieście Tarnowie do roku 2020 jako dyscypliny priorytetowe"