Turniej w Holandii

DSC02603W dniu 22 maja 2015r. zawodnicy z rocznika 2002 oraz 2003 jako jedyni z Polski wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Drenthe CUP w miejscowości Meppel w Holandii. Turniej odbywa się nieprzerwanie od 29 lat, w tym roku wzięły w nim udział oprócz drużyny z Polski również zawodnicy z Holandii, Belgii, Danii, Niemiec i Francji. Chłopcy brali udział w rozgrywkach w dwóch kategoriach wiekowych U-12 oraz U-13.

Pierwsze miejsce wywalczyli chłopcy z rocznika 2003 - trener Jacek Ćwik, a drugie miejsce zajęła drużyna rocznika 2002 trener - Michał Jarząb. Zawodnicy mogli wyjechać na turniej dzięki wsparciu finansowemu z Urzędu Miasta Tarnowa.

Nowe logo Wojewodztwa Malopolskiego

Organizacja trzech Międzynarodowych Turniejów Piłki Nożnej dla dziewcząt i chłopców w okresie od 16.02-30.06.2018.

4. Projekt "Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiągania przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym - II edycja 2018".

ministerstwo sportu turystyki

Wspieranie organizacji imprez sportowych dla dzieci i młodzieży z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu "Sport Wszystkich Dzieci" w okresie od 1.06-15.09.2018.

Organizacja dwóch Turniejów piłki nożnej dla dziewczą i chłopców "Pożegnanie lata".