Łukasz Świrk – Człowiek Flaga wystąpi w Tarnowie!

20150530 03Finalista popularnego programu telewizyjnego Mam Talent, Łukasz Świrk – Człowiek Flaga uatrakcyjni swoim pokazem finał rozgrywanego szóstego czerwca w hali sportowej PWSZ , Pucharu Europy Juniorów we wspinaczce sportowej. Miejski Klub Sportowy Tarnovia oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie zapraszają do udziału w tym wydarzeniu!

Łukasz Świrk - Człowiek Flaga zasłynął dzięki pokazowi niesłychanych umiejętności podczas telewizyjnego programu TVN Mam Talent, w którym zaprezentował akrobatyczne ewolucje z wykorzystaniem tzw. flagi. Zobacz występ Łukasza Świrka na stronie TVN Mam Talent >>

Warto podkreślić, że pasją Łukasza jest również wspinaczka sportowa, w której w 2011 roku odniósł ogromny sukces, zwyciężając klasyfikację generalnej Pucharu Świata. Obok Tomasza Oleksego i Edyty Ropek jest on trzecim Polakiem, który wywalczył to trofeum.

Pokaz Łukasza Świrka otworzy rundę finałową Pucharu Europy Juniorów we wspinaczce na czas. Zapraszamy serdecznie publiczność do udziału w tych zawodach, wstęp jest wolny. Tuż po zmaganiach pucharowych odbędzie się rywalizacja dla najmłodszych, zawody wspinaczkowe „W górę”, w których może wystartować każde chętne dziecko w wieku do 13 lat. Udział jest bezpłatny, szczegółowe informacje na stronie laroca.pl >>

Honorowy patronat nad Pucharem Europy Juniorów objął Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela. Głównym Partnerem wydarzenia jest Grupa Azoty. Projekt współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. Organizatorami zawodów są Europejska Federacja Wspinaczki Sportowej, MKS Tarnovia, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie oraz Polski Związek Alpinizmu.

Program Pucharu Europy Juniorów

Sobota, 6 czerwca, hala sportowa PWSZ, ul. Mickiewicza 8, Tarnów

  • 12:00 - oficjalny trening,
  • 13:00 – runda eliminacyjna pucharu,
  • 16:15 – pokaz Łukasza Świrka – Człowieka Flagi,
  • 16:30 – runda finałowa pucharu,
  • 18:00 – ceremonia dekoracji,
  • 18:15 – zawody wspinaczkowe dla dzieci „W górę”.

Szczegółowe informacje na stronie FB wydarzenia >>

Galerie

Partnerzy i sponsorzy