X Halowy Turniej im. A. Barwińskiego

DSC06622W dniu 12 grudnia 2015 w hali sportowej Jaskółka w Tarnowie Mościcach odbył się X Halowy Turniej im. A. Barwińskiego dzieci z rocznika 2003 i młodszych.
II miejsce zajęła  drużyna TARNOVII 2003.

• Najlepszy bramkarz zawodnik Dunajca Nowy Sącz Dawid Wójtowicz.
  • Najlepszy zawodnik Tarnovii Tarnów Oskar Wójcik.
  • Najlepszy strzelec zawodnik Glinika Gorlice Maciej Socha

Turniej był współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa.

dsa

1. "Sportowe talenty" - prowadzenie naboru i selekcji dzieci i młodzieży do sekcji klubów sportowych działających na terenie
Gminy Miasta Tarnowa - w szczególności w sportach określonych w Strategii Rozwoju Sportu w Mieście Tarnowie do roku 2020 jako dyscypliny priorytetowe" jest współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa"

2. "Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiągania przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym - w szczególności w sportach określonych w Strategii Rozwoju Sportu w Mieście Tarnowie do roku 2020 jako dyscypliny priorytetowe"