X Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej

img 0959MKS TARNOVIA Tarnów ZAPRASZA na X Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego

Terminy:

- rocznik 2005 i młodsi – 6 lutego 2016r.

- rocznik 2004 – 13 lutego 2016r.

Miejsce: Hala „JASKÓŁKA” w Tarnowie – Mościcach, ul. Traugutta 5a, godz. 09:00 – 17:00

Dla najlepszych nagrody!

Zgłoszenia do Turnieju oraz dodatkowe informacje pod nr telefonów:

Mateusz Rzońca tel. 694 067 587 – rocznik 2005

Janusz Kuboń tel. 600 251 966 – rocznik 2004

dsa

1. "Sportowe talenty" - prowadzenie naboru i selekcji dzieci i młodzieży do sekcji klubów sportowych działających na terenie
Gminy Miasta Tarnowa - w szczególności w sportach określonych w Strategii Rozwoju Sportu w Mieście Tarnowie do roku 2020 jako dyscypliny priorytetowe" jest współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa"

2. "Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiągania przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym - w szczególności w sportach określonych w Strategii Rozwoju Sportu w Mieście Tarnowie do roku 2020 jako dyscypliny priorytetowe"

3. "Organizacja wydarzeń sportowych na terenie miasta Tarnowa o zasięgu ponadlokalnym, w szczególności w wymiarze sportu amatorskiego-masowego."  "Organizacja IX Międzynarodowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego"