X Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej

img 0959MKS TARNOVIA Tarnów ZAPRASZA na X Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego

Terminy:

- rocznik 2005 i młodsi – 6 lutego 2016r.

- rocznik 2004 – 13 lutego 2016r.

Miejsce: Hala „JASKÓŁKA” w Tarnowie – Mościcach, ul. Traugutta 5a, godz. 09:00 – 17:00

Dla najlepszych nagrody!

Zgłoszenia do Turnieju oraz dodatkowe informacje pod nr telefonów:

Mateusz Rzońca tel. 694 067 587 – rocznik 2005

Janusz Kuboń tel. 600 251 966 – rocznik 2004

Nowe logo Wojewodztwa Malopolskiego

Organizacja trzech Międzynarodowych Turniejów Piłki Nożnej dla dziewcząt i chłopców w okresie od 16.02-30.06.2018.

4. Projekt "Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiągania przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym - II edycja 2018".

ministerstwo sportu turystyki

Wspieranie organizacji imprez sportowych dla dzieci i młodzieży z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu "Sport Wszystkich Dzieci" w okresie od 1.06-15.09.2018.

Organizacja dwóch Turniejów piłki nożnej dla dziewczą i chłopców "Pożegnanie lata".