X Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego

12698812 1048154528577416 853238668 oDnia 13.02.2016 r. w Hali Sportowej Jaskółka w Tarnowie Mościcach odbył się X Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego rocznika 2004.

W turnieju uczestniczyło 8 zespołów :

1.MKS Tarovia Tarnów

2.DAP Dębica

3.Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

4.Wolania Wola Rzędzińska

5.Wawel Kraków

6.Borek Kraków

7.Okocimski Brzesko

8.Glinik Gorlice

Drużyny grały systemem „każdy z każdym” po 13 minut jeden mecz

Najlepszą drużyną turnieju została drużyna MKS Tarnovia Tarnów zdobywając 15 pkt

II m- Okocimski Brzesko – 14 pkt