X Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego

12698812 1048154528577416 853238668 oDnia 13.02.2016 r. w Hali Sportowej Jaskółka w Tarnowie Mościcach odbył się X Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego rocznika 2004.

W turnieju uczestniczyło 8 zespołów :

1.MKS Tarovia Tarnów

2.DAP Dębica

3.Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

4.Wolania Wola Rzędzińska

5.Wawel Kraków

6.Borek Kraków

7.Okocimski Brzesko

8.Glinik Gorlice

Drużyny grały systemem „każdy z każdym” po 13 minut jeden mecz

Najlepszą drużyną turnieju została drużyna MKS Tarnovia Tarnów zdobywając 15 pkt

II m- Okocimski Brzesko – 14 pkt

III m – Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska – 13 pkt

IV m – Wolania Wola Rzędzińska - 11 pkt

V m – DAP Dębica -10 pkt

VI m – Glinik Gorlice – 7 pkt

VII m – Wawel Kraków – 4 pkt

VIII m – Borek Kraków – 3 pkt

Drużyna Tarnovii zremisowała 3 mecze w stosunku 0:0 ( Dąbrovia, DAP, Okocimski) i wygrała 4 mecze ( 1:0 Borek Kraków, 2:0 Wawel Kraków, 5:1 Glinik, 2:0 Wolania)

Najlepszym zawodnikiem został Bartosz Król – Tarnovia

Król Strzelców – Adrian Maziarz – Dabrovia

Najlepszy Bramkarz – Konrad Augustyn – Okocimski

Skład drużyny zwycięskiej : Jakub Kociuba – bramkarz, Dominik Leśniak, Ksawery Filar, Jakub Krużel, Bartłomiej Adamski, Jan Dębski, Bartosz Król, Wojciech Łącki, Mikołaj Wróbel, Miłosz Wróbel, Gabriel Dryjański, Szymon Sady

Trener : Janusz Kuboń

Nowe logo Wojewodztwa Malopolskiego

Organizacja trzech Międzynarodowych Turniejów Piłki Nożnej dla dziewcząt i chłopców w okresie od 16.02-30.06.2018.

4. Projekt "Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiągania przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym - II edycja 2018".

ministerstwo sportu turystyki

Wspieranie organizacji imprez sportowych dla dzieci i młodzieży z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu "Sport Wszystkich Dzieci" w okresie od 1.06-15.09.2018.

Organizacja dwóch Turniejów piłki nożnej dla dziewczą i chłopców "Pożegnanie lata".