Wygrana UKS

ClipW dniu 7 października drużyna UKS „HESED” Tarnów oparta na zawodnikach MKS „TARNOVIA” Tarnów i SP 18 Tarnów zwyciężyła w Małopolsce a Ogólnopolskim Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii chłopców młodszych. Tym samym okazała się najlepsza spośród kilkuset drużyn startujących w wielostopniowych sportowych eliminacjach i będzie reprezentować Małopolskę w Turnieju Finałowym, który odbędzie się w Warszawie w dniach 15-18 października.

W skład drużyny wchodzili: Kociuba Maciej, Kapek Przemysław, Wójcik Oskar, Kafel Bartłomiej, Krużel Jakub, Adamski Bartłomiej, Dębski Jan, Sady Szymon, Kloch Michał.

Opiekun: Jacek Ćwik

Galerie

Partnerzy i sponsorzy

 

logo

 

Projekty 2019

Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiąganie przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w  międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym

- Szkolenie i udział w rozgrywkach ligowych, Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski w piłce nożnej I Ligi Kobiet

- Szkolenie, udział w rozgrywkach ligowych, turniejach – IV Liga Kobiet Grupa 1, IV Liga Mężczyzn Grupa Wschodnia – piłka nożna

- Szkolenie i udział w rozgrywkach ligowych sekcji tenisa stołowego

Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiąganie przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym II edycja - Szkolenie i udział w rozgrywkach ligowych, Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski w piłce nożnej I Ligi Kobiet

Sportowe talenty – Prowadzenie naboru i selekcji dzieci i młodzieży do sekcji klubów sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa

-  Piłka nożna dzieci i młodzieży

Organizacja na terenie Miasta Tarnowa imprez sportowych o zasięgu ponadlokalnym

- Organizacja XIV Halowego Turnieju Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego

Są współfinasowane z budżetu Miasta Tarnowa

 

 


 

 

1 5667a

 

 

Realizacja zadania publicznego pod tytułem:

„Wspieranie organizacji imprez sportowych dla dzieci i młodzieży z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu

„Sport Wszystkich Dzieci” w okresie od 01.05.2019 – 15.07.2019 r.

„III Memoriał im. Antoniego Włodka dla dziewcząt i chłopców”

 


KiK logo 150x150 px-01